Co wlicza się w koszt wynajęcia DJ-a na wesele?

Na weselu musi być muzyka, ale niekoniecznie musicie zatrudniać zespół, bo doskonale sprawdza się DJ, gdyż wprawi w dobry nastrój wszystkich uczestników imprezy. Dobrze, gdybyście przedstawili swoje oczekiwania i ułożyli wspólnie scenariusz, bo chodzi o doskonałą zabawę i zadowolenie uczestników wesela.

Czytaj dalej

O czym warto pomyśleć przed zatrudnieniem DJ-a na wesele?

Wesele z muzyka to standard, który wrósł w kulturę wesel od dawna. Dziś coraz rzadziej są to szlagiery disco polo prześpiewane do akordeonu. Współczesne wesela wyróżniają się nowoczesnym podejściem do zabaw weselnych również w obszarze muzyki. Na co zwrócić uwagę przy wyborze DJ na wesele?

Czytaj dalej

Jak przygotować się do pierwszego tańca na weselu?

Wesela mieszają wiele starszych tradycji z nowymi trendami, ale pewne elementy tego najważniejszego dla pary młodej wydarzenia pozostają niezmienne. Jednym z nich jest pierwszy taniec, który para wykonuje już jako mąż i żona. To ważny i wysoce symboliczny moment na weselu, a odpowiednie podejście do niego zwiększy pewność siebie i pozwoli się nim cieszyć!

Czytaj dalej

DJ czy zespół na weselu – na co warto się zdecydować?

Wesele to niezapomniane przeżycie zarówno dla Młodej Pary, jak i dla gości. To właśnie dlatego wkłada się tyle wysiłku i czasu w jego przygotowanie. Na weselu liczy się przede wszystkim dobra zabawa! Niestety nie zawsze jest łatwo porwać gości do tańca, wiele zależy od doboru osoby, lub osób, odpowiedzialnych za oprawę muzyczną. Jeśli planujecie wesele, […]

Czytaj dalej

Na jakie imprezy okolicznościowe najczęściej zamawia się DJ-a?

Muzyka łagodzi obyczaje. O tym wiadomo nie od dziś. Dlatego, tak wiele imprez okolicznościowych opera się na nie tylko rezerwacji stołów, sali, ale także na załatwieniu wyżywienia i obsłudze kelnerskiej i konferansjerce. Zamówienie DJ-a niesie za sobą wiele zalet.

Czytaj dalej