Na weselu musi być muzyka, ale niekoniecznie musicie zatrudniać zespół, bo doskonale sprawdza się DJ, gdyż wprawi w dobry nastrój wszystkich uczestników imprezy. Dobrze, gdybyście przedstawili swoje oczekiwania i ułożyli wspólnie scenariusz, bo chodzi o doskonałą zabawę i zadowolenie uczestników wesela.

Dlaczego DJ na wesele jest lepszy od zespołu?

Jeśli chcecie, żeby goście weselni doskonale się bawili, wynajmijcie DJ. Możecie liczyć na każdą wybraną piosenkę, w przeciwieństwie do zespołu, który gra to, co umie najlepiej. Jeśli wynajmiecie DJ, nie będzie długich przerw, więc goście mogą się bawić przez cały czas.  Z pewności, rozkręci imprezę, niezależnie od tego, w jakim wieku są uczestnicy. Jeśli zamówicie piosenkę, z pewnością zostanie odtworzona, co nie zawsze jest możliwe, kiedy gra zespół. DJ Jakub Kasperkowiak ma wieloletnie doświadczenie i wychodzi naprzeciw wizji Pary Młodej, więc macie pewność, że wasi goście będą tylko na jedno narzekać, na bolące nogi od tańczenia. Pamiętajcie, żeby wcześniej ułożyć scenariusz wspólnie z muzykiem, by wiedział, czego od niego oczekujecie.

Co składa się na koszt wynajęcia DJ-a na wesele?

Jeśli wynajmiecie DJ, który dodatkowo zajmuje się fotografowaniem oraz nagrywaniem wesela, koszt zdecydowanie wzrośnie, ale i tak będzie niższy, niż byście zatrudniali dwie firmy. Jeśli chodzi o cenę usług muzycznych, to zależy od tego, ile godzin będzie pracował i w jakiej lokalizacji odbywa się wesele. Jeśli zażyczycie sobie, by muzyka była również na poprawinach, to koszt zdecydowanie wzrośnie. Wydatek będzie większy, jeśli zamówicie np. dym i dodatkowe oświetlenie. Nie ma jednej stawki usług, bo średnio wynoszą one od 2500 do 4500 zł, ale tę kwestię należy ustalić indywidualnie.