Wesele to niezapomniane przeżycie zarówno dla Młodej Pary, jak i dla gości. To właśnie dlatego wkłada się tyle wysiłku i czasu w jego przygotowanie. Na weselu liczy się przede wszystkim dobra zabawa! Niestety nie zawsze jest łatwo porwać gości do tańca, wiele zależy od doboru osoby, lub osób, odpowiedzialnych za oprawę muzyczną. Jeśli planujecie wesele, to stoicie przed trudnym wyborem – DJ, czy zespół?

Sposób na udane wesele

Udane wesele to takie, na którym wszyscy goście dobrze się bawią i dobrze czują (chociażby poprzez brak żenujących zabaw czy tekstów). Ze mną, drugi punkt macie zagwarantowany, lecz pierwszy nie jest prosty, bo Wasi goście przecież są oni w różnym wieku i mają różne upodobania odnośnie do muzyki. Wiele zależy więc od tego, komu powierzycie obsługę muzyczną tego wydarzenia. To bardzo ważny wybór, bo słaby zespół, czy DJ może zniszczyć nawet perfekcyjnie zaplanowane wesele.

Niewątpliwym plusem DJ-a jest to, że w przeciwieństwie do orkiestry ma niemal nieograniczony repertuar. Szeroki wybór piosenek przydaje się zwłaszcza wtedy, gdy goście proszą o konkretne utwory, które dedykują Nowożeńcom. Co prawda, wiele utalentowanych zespołów śpiewa covery popularnych utworów, ale myślę, że wiele osób zgodzi się ze mną, że w pewnych sytuacjach, potrzebny jest oryginalny wydźwięk piosenki.

Cena też przemawia na korzyść DJ-a. Zespół składa się z kilku osób, stąd też kwota musi być wyższa. Duet DJ/Wodzirej potrafi we dwójkę rozkręcić imprezę do czerwoności, a przy tym sprawnie poprowadzić całe wydarzenie.  Wybierając DJ-a na wesele, warto dowiedzieć się wcześniej, w jaki sposób dba on o przebieg uroczystości. Odpowiednia atmosfera jest bowiem kluczem do udanego wesela. Dobra zabawa, uśmiech i profesjonalizm — tymi słowami kieruję się, oferując Wam obsługę muzyczno-artystyczną Waszego szczególnego dnia!